Ana sayfa

Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili

şirket Profili

Hefei Merrybody Sports Co., Ltd., Hefei, Çin'de bulunmaktadır ve 1999 yılında kurulmuştur. Firmamız spor malzemeleri ve fitness ekipmanları konusunda uzmanlaşmıştır. Uzun yıllar yoğun operasyon ve yönetim sayesinde ürünlerimiz denizaşırı tüketiciler tarafından sıcak bir şekilde karşılanmaktadır.

Başlıca ürünlerimiz şunları içerir: serbest ağırlık, fitness ekipmanları, performans, yoga ve toparlanma, egzersiz aksesuarları.Ürünlerimiz Doğu Avrupa, Batı Avrupa, Amerika, Güney Amerika, Asya vb. Ülkelere ihraç edilmektedir.

Merrybody, sağlıklı bir yaşam yaratmak, sınırsız potansiyeli geliştirmek için "insanların yaratılmasının" olduğuna kesinlikle inanmaktadır.Popüler ev fitness tüketici gruplarında konumlanmak ve tüketicilere rahat ve pratik fitness bilgileri ve ürünleri sunmak için çalışıyoruz.

İthalat ve ihracat kolaylığı için ürünlerimizin çoğu CE, RoHS, Reach, EN957, GS ve ISO9001 uluslararası standart kalitesine sahiptir.

sertifika.Girişim ve pratiklik ruhuna dayanarak, Çin'deki en uygun ortağınız olacağımızdan eminiz ve bize ödediğiniz herhangi bir madeni para, gelecekteki işbirliğimizde en iyisine değecektir.Güveninizi ve seçiminizi kazanmak için ürün kalitesine ve güvenilirliğine sahip olacağız.

 

Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 0Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 1Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 2Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 3Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 4Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 5Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 6Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 7Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 8

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 0Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 1Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 2Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 3Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 4Çin Merrybody Sports Co. Ltd şirket Profili 5

Merrybody Sports Co. Ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Merrybody, MB

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 10000000-15000000

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Merrybody Sports Co. Ltd Sertifikalar Çin Merrybody Sports Co. Ltd Sertifikalar Çin Merrybody Sports Co. Ltd Sertifikalar Çin Merrybody Sports Co. Ltd Sertifikalar